Jsme největší česká castingová agentura

Obsazujeme velké filmové a televizní projekty již od roku 1999!

Jsme EXTRAFILMS!

Kořeny naší agentury sahají až do roku 1999. Od skromných začátků na malých projektech jsme se postupně stali součástí velkých filmových projektů. Máme za sebou více než 22 let existence a mnoho a mnoho získaných zkušeností, stovky natočených reklam, filmů, seriálů. Během těch let jsme obsadili komparsem a epizodními nebo hereckými rolemi hodně přes 60 filmových trháků. Takto bohatou filmografii nemá žádná jiná castingová agentura působící na českém trhu. Máme tu čest spolupracovat na těch největších filmových projektech v této zemi. Jsme jedničkou, jsme EXTRAFILMS!

42150

tváří v databázi

96

projektů

320

natáčecích dnů    za rok (průměrně)

7

získaných Oskarů

Časté dotazy

Na co se nás ptáte nejčastěji?

Question icon
Proč EXTRAFILMS?

Nenutíme Tě být novým SpiderManem, Hrabětem de Monte Christo nebo Brucem Waynem. Do Tvého života ale umíme přinést vzrušení z válečné přestřelky, napětí při špionážní práci nebo neskonalou romantiku výpravného románu. S námi můžeš zažít vše a večer doma usínat s pocitem, že jsi ZASE zažil něco nového! A je jedno jestli to bude reklama, velká filmová produkce či kostýmní zkouška na americký seriál. 

Question icon
Jak to celé probíhá?

Režisér si Tě vybral do svého trháku. Tuhle radostnou novinku Ti obratem sdělíme, a domlouváme kostýmní zkoušku.Na ní se dozvíš detaily. S kým budeš bojovat, koho máš zastřelit nebo držet za ruku. Dozvíš se vše podstatné. Včetně data natáčecích dnů. Ten trvá zhruba 12 hodin. Stejně jako všechno v dnešní době i tady se občas mohou dít změny. Budeme Tě ale včas informovat. Na natáčecím dni to není jen práce. Kromě zážitku se postaráme také o Tvou stravu. Zpravidla 3 jídla za den, ale mohou být i výjimky. Pokud jsi vegan, muslim nebo máš rád domácí koláče, dones si s sebou co sám uznáš za vhodné. Nikdy ale nejez na place a už vůbec neber do ruky alkohol. Svůj honorář dostaneš po posledním natáčecím dni. U natáčení, které trvá déle než 20 dnů, se můžeme dohodnout na záloze či postupných výplatách. To vše si dohodneme individuálně.

Question icon
Jak se stát Vaší tváří?

Prostě přijď. Hlídej si termíny, vždy je s předstihem vyhlašujeme. Nebo zkus přes web. Nebo zkus přes naší novou appku. Nebo nedělej nic a nech svoje místo jiným…

Question icon
Jak se u Vás mohu zaregistrovat?

Nejjednodušší je vyplnit on-line registraci u nás na webu. My se ti ozveme a domluvíme si osobní fototest. 

EXTRAFILMS s.r.o.

Karlovo náměstí 17, 120 00 Praha 2

+ 420 737 300 001

info@extrafilms.cz

Sleduj nás:

Odeslat