AKTUÁLNĚ HLEDÁME

The Gray Man Casting

ASIATÉ muži i ženy, 16-70 let. 

Muži 30 - 40 let

Na vrcholu síly, budoucí tajní agenti či bojovníci středověkého vojska.

Ženy 50 let

Lady, Mylady, královny či pomocnice zloducha z bondovky?

Etnická miminka

Miminka s  exotickým vzhledem., 3-6 měsíců. 

MIMINKA

Máme tady někoho s 3 až 6 měsíčním miminkem exotického vzhledu? Natáčení bude koncem dubna v ateliéru v Praze.

ASIJSKÉ NÁR.

Hledáme muže i ženy všech asijských národností (Thajsko, Laos, Filipíny, Kambodža, Vietnam atd.) Budeme točit scénu odehrávající se v Bangkoku - oslava SONGKRAN (natáčené v Praze). Natáčení je plánováno na 13.7.2021. Tohle pro Tebe může být vstupenka do filmového světa, a třeba se v něm najdeš! Hledáme velké množství typů, proto se neboj a přihlas sebe a sdílej  přáteli!

MUŽI 30-40 LET

Už si v životě něco zažil, a je to na Tobě vidět. Umíš o sebe pečovat, a je to na Tobě vidět. Image a estetická typologie je ve světe filmu Alfou i Omegou. Nikdy nevíš, komu se bude líbit do jeho filmu Tvůj obličej či postava. Dostáváme širokou škálu zadání od zahraničních produkcí, a proto věříme že právě Ty můžeš být příští tajný agent, který bude krýt záda hlavnímu hrdinovi!

ŽENY 50 LET

Charismatický pohled, životem posílená tvář. Ženská postava. A především chuť zažít něco nevšedního. Našla jste se? Pak můžete být příští tváří, kterou uvidí diváci v multikině v čele davové scény Hollywoodského trháku. Nebojte se předsudků! Těšíme se na Vás.